Sprawdź, jakie to proste!

Wyślij projekt

Poczekaj na wycenę

Zaakceptuj wycenę

Wybierz płatność

Weryfikacja projektu

Uzgodnienie projektu

  • Prześlij do nas projekt przez formularz, który znajduje się poniżej
  • Bezzwłocznie wysyłamy wycenę uzgodnienia – do akceptacji.
  • Po akceptacji oferty przystępujemy do weryfikacji projektu.
  • W przypadku uwag do projektu, wskazujemy miejsca w których należy go skorygować w celu spełnienia przepisów i norm ppoż.
  • W przypadku braku uwag lub po naniesieniu korekt, uzgadniamy projekt nanosząc pieczęć elektroniczną na kondygnację podstawową projektu w formacie PDF.
  • Drukujemy 4 sztuki kondygnacji podstawowej w formacie A3, na którą nanosimy oryginał pieczęci i tego samego dnia wysyłamy uzgodniony projekt do zamawiającego.

Witam Państwa na platformie pozwalającej w łatwy sposób uzgodnić projekt z rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych. Platforma przeznaczona jest do obsługi projektów systemów fotowoltaicznych projektowanych w budynkach mieszkalnych, komercyjnych oraz produkcyjno-magazynowych. Sprawdź jakie to proste!

Platforma do uzgodnień ma pewne ograniczenia - nie obsługujemy przez nią uzgadniania pełnychprojektów budowlanych budynków komercyjnych, mieszkalnych wielorodzinnych czy produkcyjno-magazynowych. Złożoność takich projektów wymaga często długotrwałego prowadzenia projektu, wielu spotkań na naradach koordynacjach a finalnie weryfikację wszystkich branż. Prowadzenie takich uzgodnień przez niniejszą platformę byłoby nieodpowiedzialne. W przypadku wyceny i prowadzenia pełnych projektów budowlanych zapraszam do bezpośredniego kontaktu mailowego

damian.kubera@fkce.pl

Co należy nam wysłać?

-Projekt w formacie DWG (wszystkie rysunki)

-Opis do projektu w wersji edytowalnej

Jak uzgodnienie wygląda w praktyce?

1. Na nasz prywatny serwer trafia załadowany przez platformę- projekt.

2. W ciągu 60 minut wysyłamy wycenę projektu. Akceptację oferty stanowi przelew lub zlecenie w zależności od preferowanej formy płatności.

3. Przelew jest widoczny w naszym systemie. Jego wykonanie powoduje rozpoczęcie prac nad projektem.

4. Weryfikujemy projekt i w przypadku gdy nie mamy uwag:

-nanosimy pieczęć na projekt w wersji elektronicznej

-drukujemy 4 sztuki kondygnacji podstawowej w formacie A3, na który nanosimy oryginał pieczęci i tego samego dnia kurierem wysyłam uzgodniony projekt do zamawiającego.

W przypadku gdy mamy uwagi:

Wskazujemy elementy konieczne do korekty. Projektant chcący uzyskać uzgodnienie zobowiązany jest do naniesienia zmian. Wszelkie nasze uwagi są poparte przepisami, normami i zasadami wiedzy technicznej. Wskazujemy lub od razu korygujemy w trybie zmian do akceptacji treść projektu. Po akceptacji naszych uwag i zmian w projekcie ze strony projektowej – przystępujemy do uzgodnienia patrz pkt. 1.

czytaj więcej ...
zwiń

Dzień dobry, nazywam się Damian Kubera i mam przyjemność pełnienia funkcji rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych. Ninijeszy portal został swtorzony w celu zapewnienia szybkiego i komfortowego uzgadniania małych projektów architektonicznych oraz technicznych systemów zabezpieczeń. Ochroną przeciwpożarową zajmuję się od 15 lat i stała się ona moją pasją. Jestem autorem artykułów ppoż., zajmuję się szkoleniem architektów w zakresie projektowania zgodnie z przepisami przeciwpożarowymi, byłem prelegentem wielu konferencji przeciwpożarowych oraz paneli szkoleniowych. Prowadzę pierwszego i jak na razie jedynego video bloga o ochronie przeciwpożarowej w polsce o nazwie it’s a fire – dostępnego na platformie youtube. Jestem właścicielem firmy Prewentysta, członkiem zarządu F&K Consulting Engineers Sp. z o.o. Sp. k. Partycypuję przy tworzeniu programu do wykonywania symulacji komputerowych pożaru wizFDS. Zależy mi na rozwoju i rozpowszechnianiu wiedzy w zakresie ochrony ppoż. w Polsce – dlatego też chętnie biorę udział w takich przedsięwzięciu jak tworzenie standardu projektoweg w zakresie wentylacji strumieniowej do którego zostałem zaproszony przez Szkołę Główną Służby Pożarniczej. Do swojej pracy zawsze staram się podchodzić innowacyjnie, być krok przed konkurencją. Dlatego stworzyłem ten portal jako innowacyjną odpowiedź na prowadzenie uzgodnień ppoż. których forma praktycznie nie zmieniła się od 1993 roku. Mam nadzieję, że wraz z moim zespołem spełnię Państwa oczekiwnia w zakresie współpracy przy uzgodnieniach projektów online.

zwiń
czytaj więcej ...